Event Manager

Agencja eventowa LIVE do swojej siedziby w Gdańsku poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku EVENT MANAGER

Główne zadania:
- kompleksowe zarzadzanie projektami (opracowanie koncepcji, przygotowanie realizacji, koordynacja, budżetowanie, rozliczanie)
- podtrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych
- wspieranie efektywności firmy poprzez udział w określaniu krótko i długoterminowych celów

Kogo poszukujemy?
Inicjatorów. Osób kreatywnych, które są wulkanem ciekawych pomysłów. Pasjonatów, dla których praca w agencji eventowej to pomysł na życie. Fanów sportu.

Czego wymagamy?
- doświadczenia w organizacji eventów
- dobrej znajomości rynku eventów w Polsce
- znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej dobrym
- znajomości programów graficznych (PhotoShop, SketchUp)
- bardzo dobrej znajomości programów Microsoft Office
- prawa jazdy (kat. B).

Co zapewniamy?
- umowę o prace,
- motywacyjny system wynagrodzeń
- przyjazna atmosferę pracy w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość realizacji własnych pomysłów
- ciekawa prace w prężnie rozwijającej się agencji eventowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym TYLKO na adres: praca@live.com.pl (w tytule wiadomości prosimy wpisać „Event Manager”). Agencja LIVE zastrzega, ze odpowie tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Kontakt

Siedziba

Agencja LIVE Sp. z o.o.
ul. Rydygiera 8 bud. 18
01-793 Warszawa
NIP: 521-32-21-905

tel.: 22 852 24 13
e-mail: live@live.com.pl

Pokaż na mapie

Biuro realizacji

ul. Piastowska 67
80-363 Gdańsk
tel.: 58 522 96 06
fax: 58 522 96 07